Kurumsal

Biz Kimiz?

20 yılı aşkın bir süredir reklamcılık sektöründe hizmet veren DDN Reklam ekibi çözüm sunduğu ve faaliyet gösterdiği tüm işlerde müşterilerinin taktirini ve memnuniyetlerini kazanmıştır ve 2010 yılında 2 ortak olarak kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışında reklamcılık sektörünün önde gelen ve lider kuruluşlarından biri olma hedefi ile müşterilerine hizmet vermekteyiz. Bankacılık, otomotiv, taşımacılık ve parakende sektörleri için reklam panoları, atm kabin, totem, tabela, dijital baskı ve diğer açık hava reklamcılık alanlarında uzman olan DDN Reklam, yurt içi ve yurt dışı pazarda tasarım, proje, üretim, montaj ve satış sonrası servis hizmetlerini kapsayan anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Müşterilerinden almış olduğumuz güven ve destek ile kalite güvencesiyle, müşterilerine üst düzeyde hizmet vermeyi ilke edinmiş olan firmamız başarılı projelerle sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerimizin ürünlerinin satışını destekleyen reklam çalışmalarından, en doğru sonucu alabilmeleri için, kalitemizden ödün vermeden kendimizi sürekli yenileyerek müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sizde markanızın gücünü açık havada hissetmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle, en fazla satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, köklü bir kuruluş olmak.

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile açık hava reklam sektöründeki öncü konumunu güçlendirerek ve müşterilerimizin kurumsal kimliği konusundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak uluslararası firmalar arasında yer almak.