Ligthbox ve Tekstil Frame Reklam Uygulamaları

Lightbox ve Tekstilframe Reklam Uygulamaları

Çoğunlukla işletmelerin giriş alanında kullanılan lightbox ve tekstilframe reklam uygulamaları, belirli bir düzen ve uyuma uygun olarak tasarlanırken, birçok teknik özelliklere sahip olmaktadır. Kullanılan bu tabelalar, aydınlatma sistemleri ile birlikte düzenlenir ve bunlara Lightbox yani ışıklı reklam panosu adı verilir. Genelde arka ve ön kısımda bulunan ışığı yansıtmakta olan pleksi, vinil gibi baskılar tercih ediliyor. Alüminyum ve demir malzemelerden yapılmış bir iskelet kullanılarak, oluklu profiller yardımı sayesinde tabela oluşturulmaktadır. Ön kısımda ise ışığı karşı tarafa geçirme özelliğine sahip olan pleksi levha kullanılmaktadır. Pleksi levhaların yanında polikarbon levhalarda tercihleri arasında olan bu malzemeler, ışığın eşit olarak karşı tarafa yansıması için bir parça daha eklenerek oluşturulmaktadır. Aydınlatma şekillerine göre farklı çeşitli modellere rastlamak oldukça olağandır. Elbette ki kullanılan malzemelerin, ebatları ve tercih edilen aydınlatma sistemlerine göre ışıklı tabela fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Fiyatlar için web adresimiz üzerinden destek alabilir, kendinize, amacınıza ve işletme tarzınız için ideal olan baskılar ile tabela siparişlerini gerçekleştirebilmektesiniz.

Tekstil çerçeveleri, ışıklı ve ışıksız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ayaklı Poster Panoları, Bilgilendirme Panoları, Alüminyum Çerçeveleri gibi genel olarak eloksallı alüminyum ile birlikte imalatları  yapılmaktadır. Son derece şık bir tasarıma sahip olan tekstil çerçeveleri, birinci sınıf kumaş ile dijital baskı olarak yapılmaktadır. Yapılan baskı sonucu ortaya çıkan resim kenarları ışıklı ya da ışıksız olmak üzere alüminyum plakaların içerisine yerleştirilir. Bu sayede yerleştirilen reklam posterleri dış etkenlerden karşı korunur. Bunun için özel yapım kumaşları sahiptir. Bu kumaşlar sayesinde ışıklı ya da ışıksız yapılan reklamlar bütün görünür hale gelir.

Çeşitleri Nelerdir ?

Standart renkte ışıkları olarak bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar ise hazır alüminyum kasaları kullanılarak üretilmektedir. Lightbox ve tekstilframe reklam uygulamaları düz bir montaj baskı şekline sahip olsa da, çeşitlerine göre farklı baskılar ve desenler kullanarak da şekillendirilebilmektedir. Genel olarak beyaz renk, kırmız renk  ve siyah renk tonlamalarının bir arada kullanılmasıyla, daha fazla dikkat çekici bir özellik sağlanır. Aydınlatma sistemlerine göre çeşitleri vardır ve bu çeşitler:

  • LED ışık
  • Neon ışık
  • Florasan ışık
  • Dıştan ışıklandırma sistemi

şeklinde sıralanabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Öncelik olarak lightbox ve tekstilframe reklam uygulamaları nerede kullanılacaksa, oranın ortam analizini yapmak ve ona uygun bir seçim yapmak gerekmektedir. Sonrasında ki adımsa lightbox yani ışıklı tabela ölçülerinin alanında uzman kişi tarafından belirlenmeli ve sektöre uygun bir tasarım ve renklere sahip olması gerekmektedir. Renk tonlarını sektöre uygun tercih edilerek, kaliteli görünüm sağlanması için uygun baskı, desen ve yazı tipleri tercih edilmelidir. Uzun ömürlü kullanımlara sahip olması için tüm hava şartlarına uygun bir şekilde dizayn edilmesi ve o kalite de olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Lightbox ve Tekstilframe Fiyatları

Lightbox ve Tekstilframe fiyatları kullanacağınız alana, boyutlara ve malzeme türüne göre değişmektedir, fiyatları doğru, ucuz alabilmek güvenilir ve hızlı  temin edebilmek için 0 262 646 27 46 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir kullanacağınız alanı belirterek detaylı bilgiler verdikten sonra fiyatlara ulaşabilirsiniz. Sadece ürün almak için değil kafanızdaki tüm soruları cevaplandırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.