Metal ve Ahşap Reklam Tabela Uygulamaları

Metal ve Ahşap Reklam Tabela Uygulamaları 

Firmanızın marka tanınırlığı açısından oldukça önemli olan noktalarından birisi de tabelalardır. Firmanızın daha güvenilir, göz önünde ve unutulmaz olmasını istiyorsanız tabela çeşitlerinden en doğru olanını belirlemelisiniz. Doğru tabelayı belirlemek için firmanızın veya markanızın konseptine uygun olan tabela çeşidi belirlemelisiniz. Potansiyel müşterileriniz veya devamlı müşterilerinizin gözünde oldukça güvenilir bir imaj çizmek için tabelaların olması oldukça önemlidir. Örneğin ara sokaklarda bulunan firmalar için metal ve ahşap reklam tabela uygulamaları tasarlanıyorsa daha fazla görünür olması gerekmektedir. Ayrıca akılda kalıcı olarak tasarlanan reklam ürünleri müşterilerin bilinçaltına etki eder. 

Markanız veya işletmeniz için tabela çeşitlerinden istediğinizi seçmek için bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bu hususlardan birincisi seçeceğiniz tabelanın işletmenizin konumuna uygun ve uyumlu olmasıdır. Dikkat edilmesi gereken diğer hususlardan birisi de seçilecek ürünün uygulama yapılacak alan markanızın konseptine uygun olmasıdır. Yani reklam için tasarlanan tabelaların uygulandığı alana uyumlu olması da önemli hususlardan birisidir. Örneğin tabelanın uygulanacağı alanın geniş olması durumunda yapılacak tabelanın boyutlarının daha küçük olmamasına dikkat etmek gerekir. Müşteriler tarafından en fazla dikkat edilen noktalardan birisi de budur. Ayrıca tabelalar da logo, isim ve semboller de herkes tarafından görünür ve tanınır olması da en önemli kriterlerden bir diğeridir.

Işıklı Metal ve Ahşap Reklam Tabela Uygulamaları 

Tabelalar insanları firmalar, şirketler veya markalar hakkında ön bilgilendirme unsuru olarak da nitelendirilebilir. Tabelanızı ilk önce firmanızın önünden geçerken müşterileriniz görür. Bundan dolayı vizyonunuza ve misyonunuza uygun tabela modellerini belirleyerek ilk adımı atmalısınız. Bunun için firmamıza ulaşarak sizlere uygun ışıklı ya da ışıksız metal ve ahşap reklam tabela uygulamaları seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Işıksız Metal ve Ahşap Reklam Tabela Uygulamaları

Tabela çeşitlerinden birisi olan ışıklı tabelalar insanların en fazla tercih ettiği tabela türüdür. İnsanlar herhangi bir ofise, dükkana veya mağazaya dikkat çekmek için ışıklı tabelalar kullanırlar. Bu tabelalarda genellikle farklı renkte ışıklar kullanılır fakat müşterilerin isteğine göre tek çeşit renkten oluşan ışıkların bulunduğu tabelalarda tercih edilebilir. Işıklı tabela uygulamalarını tercih eden yerler büyük marketler, ev girişleri, küçük esnaflar, bina çatıları veya okullar olabilir. Kısacası hayatın çoğunda ve her yerde görülebilir. Kırmızı, beyaz veya siyah ışıklarla tabelalar daha ilgi çekici hale getirilebilir. Işıklı reklam tabela uygulamaları dıştan ışıklandırma yaparak veya led, neon, floresan gibi aydınlatma sistemleri kullanılarak daha da dikkat çekici hale getirilebilir.

İlk tabela çeşitlerinden birisi olan ışıksız tabela çeşitleri, uygun fiyatları ile ilgi çekerler. Genellikle yazılı ve tasarım halinde hazırlanırlar. Işıksız tabelalar metal veya ahşap olarak hazırlanabildikleri gibi alüminyum, dijital gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Işıksız tabelalarda en önemli faktör renk ve tasarımdır. Her ortama kolaylıkla uygulanabilen ışıksız tabelalarda yazı stilleri ve arka planlarının rengi de uyum için de olmalıdır. Çünkü bu durum çekiciliği daha da arttırır. Genellikle dış ortamlarda kullanılırlar. Bundan dolayı ışıksız metal ve ahşap reklam tabela uygulamaları uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Metal ve Ahşap Tabela Fiyatları

Metal ve Ahşap Tabela fiyatları kullanacağınız alana, boyutlara ve malzeme türüne göre değişmektedir, fiyatları doğru, ucuz alabilmek güvenilir ve hızlı  temin edebilmek için 0 262 646 27 46 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir kullanacağınız alanı belirterek detaylı bilgiler verdikten sonra fiyatlara ulaşabilirsiniz. Sadece ürün almak için değil kafanızdaki tüm soruları cevaplandırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.