Totem ve Raket Reklam Tabela Uygulamaları

Totem, Pylon ve Raket Reklam Tabela Uygulamaları

Günümüz rekabetçi dünyasında işletmelerin ve markaların kendilerini tanıtmak ve doğru hedef kitleye ulaşabilmeleri için etkili pazarlama ve reklam araçlarına ihtiyaç duymaktadır. Rakipleri arasında varlığını devam ettirebilmek ve doğru kitleye ulaşabilmek adına çeşitli reklam araçlarından yararlanmaktadırlar. Pazarlama ve reklam araçları arasında totem, pylon ve raket reklam tabela uygulamaları ile fiziksel görünürlük elde edilebilmektedir. Bu tür reklam tabela uygulamaları işletmelerin en çok ihtiyaç duydukları pazarlama ve reklam uygulamaları arasında yer almaktadır. Marka ismini ön plana çıkartma yöntemi olarak kullanılırken hizmet ve ürünlerini de müşteriye aktarma imkanı sunmaktadır.

Totem reklam tabelaları iş yerlerinin önünde kullanılan büyük ayaklı tabelalardır. Genellikle geometrik şekillerde olan bu tabelalar yüksek ya da alçak ayaklara monte edilerek kullanılmaktadır. Raket reklam tabelaları genellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde ya da ana yol kenarlarında kullanılan göz hizasına göre konumlandırılmış tabelalardır. Pylon tabelalar ise açık hava reklamcılığında tek parça halinde tasarlanır.

Işıklı Totem, Pylon ve Raket Reklam Tabela Uygulamaları

Totem, pylon ve raket reklam tabela uygulamaları büyük yapıya sahip olmaları ve ilgi çekici olmalarıyla ön plana çıkmaktadır. Bununla beraber çeşitli unsurlalar bir araya getirilerek daha ilgi çekici bir boyuta taşınmaktadır. Totem, pylon ve raket reklam tabelalar ışıklı kullanımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Işıklı tasarlanan tabelalar özellikle akşamları da işletmenizin konumunu belli ederken tanıtım yapmaya devam etmenize imkan sağlamaktadır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda ya da iş yerinizin önünde kullandığınız ışıklı tabelalar ile potansiyel müşterilerine reklam yapmaya her an devam edebilirsiniz. Işıklı totem, pylon ve raket reklam tabelada ön plana çıkartmak istediğiniz bir ışıklandırma yapabilirsiniz ya da tabela üzerinde genel ışıklandırma kullanarak markanıza uygun tasarımı oluşturabilirsiniz.

Işıksız Totem, Pylon ve Raket Reklam Tabela Uygulamaları

Totem, pylon ve raket reklam tabela uygulamaları ışıklı kullanabileceği gibi ışıksız kullanım seçenekleri de sunmaktadır. Büyük yapılı olmaları ile ilgi çeken bu tabelalarda işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar oluşturabilmektesiniz. Tabelanın kullanılacağı alana göre tasarımlarınızı ve uygulamalarınızı ışıksız yaparak da doğru kitleye ulaşma imkanı bulabilirsiniz. Bu tür reklam tabela uygulamaları markanız için ciddi bir tanıtım aracı olmaktadır. Marka isminizi ön plana çıkartırken küçük bilgilere de yer verebilme şansı elde edebilirsiniz. Avantajları ise:

  • Marka Bilinirliliği: Bu tür reklam uygulamaları işletmelerin markaları dikkat çekici şekilde tanıtmalarını sağlarken ürün ya da hizmetlerini de aktarma imkanı sunmaktadır.
  • Görünürlük: Totem ve pylon tabelalar büyük olmalarıyla kişiler tarafından dikkat çekici bulunmaktadır. Raket tabelalar ise yoğun insan trafiği olan alanlarda kullanıldığından dolayı daha fazla kişiye ulaşmanıza imkân tanımaktadır.
  • Dayanıklılık: Totem, pylon ve raket reklam tabela uygulamaları kaliteli malzemelerden üretilmesinden dolayı uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. Raket tabelalar değiştirilebilir özelliği ve farklı lokasyonlar da tercih edilebilmesiyle reklam çeşitliliği oluşturmanızı sağlamaktadır.